W dniu 13 maja 2026 roku spotkaliśmy się z przedstawicielami Komitetu Monitorującego Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Tematem rozmowy była szeroko rozumiana praworządność w Polsce oraz aktualne problemy dotyczące funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości.